Чухвицкая Наталия

Чухвицька Наталія Володимирівна.

Особисті данні: тел. моб. +380506144717

e-mail : chuhwitskaya@yandex.ua

Кваліфікація : Психолог, арт-терапевт , НЛП — практик, член Східноукраїнської асоціації арт-терапії,                       езотерік, Майстер- вчитель Рєй-Кі , напрямок Усуі РєйКі Ріохо,                       консультант зі створювання особистих мандал- оберегів ( з методу Урсули Іррганг, Австрія). Освіта : 2008-2011р. Луганський Національний університет ім. Тараса Шевченка,                     спеціальність » Практична психологія», кваліфікація — практичний психолог.

Додаткова освіта : 2008р. НЛП- практик. «Центр Сучасних Інтелектуальних Технологій» м. Сімферополь.

2009-2010р. Навчання за тренінговою програмою «Моя життєва позиція» ( тренінг з елементами гештальт-терапії, трансактного аналізу і ретроспективного аналізу ранніх дитячіх спогадів).

2010р. Навчання за тренінговою програмою » Моя суб*єктивна життєва позиція»

2010р. Пройшла навчання з курсу » Сучасні інноваційні психотехнології арт-терапії в роботі практичного психолога».

Досвід роботи : Духовні практики з розвитку особистості — з 2005року.

Особисте консультування — з 2008 року.

Тренінгова робота з малими групами- з 2007 року.

Участь у семінарах- тренінгах: 2010р.

Участь у семінарі-тренінгу » Сценарне моделювання в терапії піском у роботі  з дітьми».

2012р. Навчання на семінарі «Драматичні сцєнарії дитинства у духовному житті   дорослого: діагностика, терапія, коучінг».

2010р. Участь у Всеукраїнської конференції з практичної психології » Психологічий  тренінг у комунікації, освіті та бізнесі». Участь у Всеукраїнському фестивалі розвитку особистості » Життя як диво»:                                              2010р. Учасник фестивалю розвитку особистості «Життя як диво».

2011-2012р. Майстер фестивалю «Життя як диво» з проведення майстер-класів: » Рєй Кі — система самооздоровлювання та духовного розвитку людини», » Думки…Слова…Дійсність», «Вплив негативних думок на засоби спілкування та сприйняття довкілля», «Зв*язок людини з енергіями стихій. Допомога на кожний день.»