Чухвицкая Наталия

Чухвицька Наталія Володимирівна.

Особисті данні: тел. моб. +380506144717

e-mail : chuhwitskaya@yandex.ua

Кваліфікація : Психолог, арт-терапевт , НЛП – практик, член Східноукраїнської асоціації арт-терапії,                       езотерік, Майстер- вчитель Рєй-Кі , напрямок Усуі РєйКі Ріохо,                       консультант зі створювання особистих мандал- оберегів ( з методу Урсули Іррганг, Австрія). Освіта : 2008-2011р. Луганський Національний університет ім. Тараса Шевченка,                     спеціальність ” Практична психологія”, кваліфікація – практичний психолог.

Додаткова освіта : 2008р. НЛП- практик. “Центр Сучасних Інтелектуальних Технологій” м. Сімферополь.

2009-2010р. Навчання за тренінговою програмою “Моя життєва позиція” ( тренінг з елементами гештальт-терапії, трансактного аналізу і ретроспективного аналізу ранніх дитячіх спогадів).

2010р. Навчання за тренінговою програмою ” Моя суб*єктивна життєва позиція”

2010р. Пройшла навчання з курсу ” Сучасні інноваційні психотехнології арт-терапії в роботі практичного психолога”.

Досвід роботи : Духовні практики з розвитку особистості – з 2005року.

Особисте консультування – з 2008 року.

Тренінгова робота з малими групами- з 2007 року.

Участь у семінарах- тренінгах: 2010р.

Участь у семінарі-тренінгу ” Сценарне моделювання в терапії піском у роботі  з дітьми”.

2012р. Навчання на семінарі “Драматичні сцєнарії дитинства у духовному житті   дорослого: діагностика, терапія, коучінг”.

2010р. Участь у Всеукраїнської конференції з практичної психології ” Психологічий  тренінг у комунікації, освіті та бізнесі”. Участь у Всеукраїнському фестивалі розвитку особистості ” Життя як диво”:                                              2010р. Учасник фестивалю розвитку особистості “Життя як диво”.

2011-2012р. Майстер фестивалю “Життя як диво” з проведення майстер-класів: ” Рєй Кі – система самооздоровлювання та духовного розвитку людини”, ” Думки…Слова…Дійсність”, “Вплив негативних думок на засоби спілкування та сприйняття довкілля”, “Зв*язок людини з енергіями стихій. Допомога на кожний день.”